Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Jabrayilov
14-06-2021 - Oyunlar

Age of Empires 4, Xbox Game Studios tarafından geliştirilen, Relic Entertainment, Worlds Edge tarafından 2021-10-28 tarihinde piyasaya sürülen, gerçek zamanlı strateji oyunudur.Age of Empires 4 sistem gereksinimleri kaç gb ve oyun kaç gb diye merak ediyorsanız eğer yazımızın devamında sizler için önerilen ve minimum sistem gereksinimlerini hazırladık.

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Age of Empires 4 sistem gereksinimlerine bakarken bir kere daha düşünebilirsiniz.Bu muhteşem oyunu bilgisayarınızın çalıştıracağından şüphe duyuyorsanız, haklılık payınız var.Günümüz oyun bilgisayarlarına göre üst düzey bir sistem gereksinime sahip olan Age of Empires 4 , sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

Age of Empires 4 Sistem Gereksinimleri Kaç GB?

Age of Empires 4 oyununun sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir:

  • İşlemci : Intel Core i5-6300U
  • Bellek : 8 GB
  • İşletim Sistemi : Windows 10 64-bit
  • Ekran Kartı : İntel HD 520
  • Depolama Alanı : 50 GB

Age of Empires 4 Kaç GB Depolama Alanı İstiyor?

Age of Empires 4 ortalamanın biraz üstü gibi gözüküyor eğer oynamak isterseniz bir kaç oyununuzu feda etmeniz gerekebilir..Age of Empires 4 yükleyebilmeniz için istenilen depolama alanı 50 GB yer kaplamaktadır.

Age of Empires 4 Kaç GB Ram İstiyor?

Age of Empires 4 boş ram slotlarınıza yeni ramler satın almanızı isteyebilir.Oyunun minimum şartlarda oynanabilmesi için 8 GB Ram sahibi olmalısınız.

Age of Empires 4 Hangi Platformlarda oynanabiliyor?

Age of Empires 4 oynunu kurup oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan platformlardan birine sahip olmanız gerekir.Age of Empires 4 oyununun oynanabildiği platformlar;

  • Microsoft Windows
Henüz yorum yapılmamış
Yorum yapmak için lütfen üye olunuz
Çıkış Tarihi Yaklaşan Oyunlar